Współpraca - sklepy internetowe

Szanowni Państwo,

Jesteśmy importerem podświetlanych donic led, poszukujemy firmy, dla której nasze donice będą stanowiły doskonałe uzupełnienie asortymentu.  


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, proszę o odpowiedź, chętnie prześlę ofertę handlową wraz ze zdjęciami i opisem produktów. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Trzymamy się jednoznacznej polityki handlowej: każda placówka handlowa otrzymuje od nas komplet danych o produktach wraz ze zdjęciami, ulotkami i projektem baneru do wydruku. Wszystkim udzielamy stałego rabatu do dalszej odsprzedaży. Duże i specyficzne zamówienia zamówienia rozpatrujemy indywidualnie. Staramy się aby nasz produkt był sprzedawany w oficjalnych cenach brutto dla każdego klienta detalicznego. Udzielamy specjalnego rabatu na zakup pojedynczych egzemplarzy na ekspozycję.

UWAGA!
Poszukujemy osób z całej Polski z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej artykułów luksusowych ( sprzedaż poprzez organizowanie prezentacji dla wybranej grupy klientów) - zapewniamy wysokie wynagrodzenie!

Oferta BlissDesign skierowana jest do:
- szeroko pojętych indywidualistów, czyli osób które pragną podkreślić swoją osobowość za pomocą oryginalnych produktów wokół siebie;
- hoteli i restauracji podkreślających swój niepowtarzalny wystrój i klimat, jak również osób odpowiedzialnych za przygotowanie meetingów, pokazów, imprez masowych...
- architektów przestrzeni i designerów, którzy nie chcąc powielać przyjętych schematów, szukają świeżych rozwiązań i nowych wyzwań;
- sklepów z wyposażeniem wnętrz, zarówno tradycyjnych jak również internetowych oraz wszystkich, którzy chcą wzbogacić ofertę o bardzo ekskluzywny produkt niszowy!
- producentów filmowych, organizatorów eventów oraz kreatorów scenografii;
- dekoratorów.

Bliss Design